Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Acil Müdahale

Acil durumlarda (trafik kazası-zehirlenme-düşme-yaralanma vb) randevulu hasta olsa dahi öncelik acil müdahale gereken hastaya verilir.

Aşılama

Aşılarımız en güvenilir ilaç firmalarından soğuk zincir ile alınıp yine soğuk zinciri bozulmadan saklanarak,aşı zamanında önceden sizlere gönderilen SMS ile hatırlatma yapılarak uygulanır.

Muayene-Teşhis-Tedavi

Hastalarımızın tedavileri için gerekli cerrahi operasyonlar kliniğimizde isteğinize,vakaya ve hekimimizin kararına göre normal anestezi veya GAZ ANESTEZİ ile yapılmaktadır. Başlıca cerrahi hizmetlerimiz:

Ortopedi ve Travmatoloji

Nöroloji ve Nöroşirurji

Yumuşak Doku Operasyonları(Tümör vb)

Tüm Kısırlaştırma Operasyonları

Göz Operasyonları

Tıbbi Görüntüleme

CR (Dijital Radyografi)

Ultrason

MR (Anlaşmalı kurumda bizim gözetimimizde)

Endoskopi

Mikro Kamera ile Muayene

Kuaförlük

Kliniğimizde tıraş (makas tıraşı ve makina tıraşı) banyo, tarama, tüy-tırnak-kulak bakımı gibi kuaförlük hizmetleri tecrübeli veteriner teknikerimiz tarafından yerine getirilir.

Laboratuvar Hizmetleri

Hemogram

Biyokimya

Mikroskobik muayene

Biopsi

Patoloji numune gönderimi

İdrar muayenesi

Periferik yayma

Gaita (Dışkı) muayenesi

Serolojik muayene

Sitolojik muayene

Antibiyogram

Deri kazıntısı

Diş Sağlığı

Evcil hayvanınızın periyodik ağız ve diş muayenesi rutin aşılamaya geldiğinizde yapılır ve gerekli durumlarda tedavi aşamasına yönlendirilir.

Kliniğimizde diş taşı temizliği ve parlatılması, diş çekimi, kemirgenlerde ön ve arka dişlerin kesimi ve törpülenmesi yapılmaktadır

Egzotik / Kanatlı Muayene- Tedavi – Operasyon

Kemirgenler (Tavşan-Guineapig-Hamster vb)

Kanatlılar (Papağan,Muhabbet Kuşu,Kanarya,Hint Bülbülü vb)

Sürüngenler (Iguana, Kaplumbağa, Bearded Dragon, Leopar Gecko, Yılan vb) ile ilgili tüm muayene, tedavi, operasyon ve bilgilendirmeler UZMAN HEKİMİMİZ tarafından yapılmaktadır.

Mikroçip Uygulaması

Hayvan dostumuza uygulanan MİKROÇİP sonrasında İnternet üzerinden ”Evcil Hayvan Kimlik Kayıt Sistemine” sizin bilgilerinizle birlikte kaydı yapılır.